Fitness time

З чого все починалося? Fitness Time можна вважати мережею з початку 2019 року, бо перший зал відкрився набагато раніше. Перший зал Fitness Time відкрився в серпні 2016 року і з тих пір вже пішла третя річниця як ми допомагаємо людям удосконалювати себе і йти назустріч своєму найкращому, здоровому і красивому майбутньому.
Ідея відкрити місце, де Ви б змогли реалізувати свої давні мрії зародилася давно, далі переросла в мрію, з мрії в ціль, і в кінцевому підсумку з мети в кращий зал міста Fitness Time - місце де змінюється не тільки зовнішність, а й свідомість.
Метою наших цілеспрямованих засновників було створити твій другий дім, з максимально комфортними умовами, з командою професіоналів, зі зручним місцем розташування, легким і таким, що запам'ятовується назвою. Сама назва Fitness Time, як б не банально це прозвучало, приснилося уві сні одному з наших творців (кому, нехай це залишиться секретом).
Fitness Time створили для реалізації твоїх амбіцій, твого потенціалу. Якщо ти все ще не з нами, тоді ми чекаємо тебе.
Fitness Time - це найкраща мережа фітнес клубів міста Вінниці, яка гармонійно вміщує в собі фітнес зони для тренувань у вільній вазі і блоковими тренажерами, Кроссфіт зону, і нові модні тенденції в фітнес індустрії.

Прийшовши в наш фітнес клуб Вас приємно здивує і очікує:
• Просторі квадратні метри з професійним обладнанням преміум класу для опрацювання всіх груп м'язів;
• Кроссфіт зона;
• Нові групові напрямки, яким аналогів у Вінниці ще не було;
• Команда професіоналів, які знають що з Вами робити;
• Барна зона, де представлена величезна кількість спортивного харчування на будь-який смак і колір;
• Окремий кабінет масажу для релаксу Вашого тіла;
• Розслаблююча сауна, де Ви зможете попаритися після тренування;
• Солярій, щоб додати Вашому тілу бронзового засмаги. І ще дуже багато іншого, так як ми не стоїмо на місці, ми розвиваємося, йдемо в ногу з часом, намагаємося бути ще краще і вдосконалюємося з кожним днем.
Що б в цьому переконатися просто стань частиною цієї великої спортивної сім'ї. Для Вас наші двері завжди відкриті, Вас тут раді бачити, адже ніколи не пізно почати життя спочатку, головне зробити перший крок і ми тобі в цьому допоможемо.
Fitness Time - місце, де ти стаєш не клієнтом, а другом.

пн-пт 08-22
без перерви
сб 08-21

нд 09-21

без перерви
без перерви
Пошук на попапі
Пошук
Сlub Cavy
1 поверх
Читати далі
Студія краси Magic touch
2 поверх
Читати далі
Easy Choice
1 поверх
Читати далі
Підпишись і дізнавайся про новини ТРК першим!