Perfumsbar

Наша місія – дати нашим клієнтам розкіш, гарантуючи високу якість наших продуктів за доступною ціною.
Роздрібна мережа наливної парфумерії PERFUMS BAR – це більше 500 брендових торгових відділів, кількість яких продовжує зростати з кожним днем. Такий впевнений і успішний розвиток торговельної марки PERFUMS BAR, говорить про високу якість продукції та забезпечується взаємовигідним партнерством.
Продукція під брендом PERFUMS BAR виготовляється на виробничих потужностях заводу ТОВ АВАЛОН +, що є власником ТМ і правонаступником Парфумерно-виробничого комбітану Авалон Симферополь, одного з лідерів на ринку виробництва парфумерної продукції класу мас-і мідл-маркет.
Більш ніж 20-річна історія, досвід створення і розвитку таких парфумерних брендів як ARENA FASHION, Aroma Bar, Joany Bishott, DE L’ERE, Your Scent і інші, дозволяють успішно реалізовувати стратегію розвитку PERFUMS BAR, націлену на задоволення вимог і очікувань споживачів і за рахунок цього, на збереження лідируючих позицій на парфумерному ринку. Створюючи стильну високоякісну парфумерію, проектуючи нове торгове обладнання або розробляючи нову торгову марку – від початкової концептуальної ідеї до її реалізації у вигляді готового виробу, ТОВ АВАЛОН + прагне бути завжди на висоті і відповідати вимогам ринку
У виробничому процесі ми використовуємо парфумерні композиції тільки високої якості і вищої цінової категорії, вироблені компаніями Франції, Італії, Іспанії, Австрії та Німеччини. Досвід наших технологів, широке коло постачальників і використання якісної сировини гарантують підвищену стійкість і великий різновид ароматів.

Пн-Нд 10-21
без перерви
Пошук на попапі
Пошук
FLIT
1 поверх
Читати далі
GVT
1 поверх
Читати далі
Білизна.Street
1 поверх
Читати далі
Підпишись і дізнавайся про новини ТРК першим!