Milavitsa

Вже майже 50 років компанія MILAVITSA створює жіночу білизну, будучи одним з найбільших виробників корсетних виробів в Східній Європі. Продукція компанії успішно продається більш ніж в 25-ти країнах світу. 

Бренд MILAVITSA перевершив всі очікування і є одним з кращих виробників жіночої нижньої білизни в країнах Європи. Створюється корсетна білизна з середини 20 століття. Нижня білизна торгової марки Мілавіца характеризується високою якістю і входить в 10-ку кращих брендів світу, славляться якістю, дизайном і конструктивними рішеннями.

Чим ще жінок приваблює цей бренд MILAVITSA і чому нижня жіноча білизна Мілавіца користується попитом не тільки в Європі, але і у всьому світі?

Перевагою нижньої білизни MILAVITSA є його конструктивна характеристика. Бюстгальтери і трусики практично не відчутні на жіночому тілі, завдяки своїй формі і матеріалами, з яких вони виготовляються. Найвища якість пошиття, тонкі натуральні тканини, неперевершена краса виробів - все це і робить білизну популярною в світі, і звичайно ж в Україні.

Пн-Нд 10-21
без перерви
Пошук на попапі
Пошук
Elite Shoes
2 поверх
Читати далі
Буратіно
1 поверх
Читати далі
iSland
0 поверх
Читати далі
Підпишись і дізнавайся про новини ТРК першим!