Diadema

Ювелірний центр DIADEMA - це ювелірна компанія, яка створює прикраси власного дизайну від ескізу до його виробництва та реалізації.

Підприємство було засноване в 1995 році в місті Вінниця та знаходилося біля витоків створення ювелірної галузі незалежної України. З розвитком передових технологій підприємство має можливість виготовляти ювелірні вироби в білому, жовтому, червоному і чорному золоті з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння.

Головний принцип компанії - абсолютна свобода творчості та підтримка високого рівня якості.

 

Наша місія полягає в тому, щоб високоякісні ювелірні вироби з усього світу і місцевих відомих брендів з'явилися в житті наших клієнтів.

Ми робимо все можливе, щоб клієнти отримували задоволення від процесу покупки. DIADEMA це унікальна можливість зробити себе і Ваших близьких щасливішим, не роблячи при цьому великих зусиль. Тут Ви знайдете все, що Вам потрібно, залишаючись при цьому максимально близько до Вашого дому.

Ми пропонуємо Вам вибрати фантастичний подарунок з срібних або золотих ювелірних виробів. До того ж DIADEMA може похвалитися дивовижною колекцією елегантних прикрас від відомих брендів.

Чому DIADEMA? Ми знаємо, це не так просто вибрати правильний магазин в наші дні, так як завжди знайдеться сотня подібних, але не скрізь ви будете задоволені з покупкою на всі 100%.

DIADEMA є ідеальним місцем для покупки ювелірних виробів з кількох причин.

Перш за все, у нас простий каталог, так що, використовуючи його, Ви не відчуєте труднощів.

Більш того, Ви можете вільно обміняти або повернути покупку, якщо є якісь проблеми або ж Вам просто щось не сподобалося.

І, нарешті, DIADEMA може похвалитися привабливою бонусною системою, яка робить Вашу покупку ще більш приємною. 

Команда DIADEMA впевнена, що в даний час коштовності щось більше, ніж просто аксесуари. Це відмінний спосіб показати індивідуальність людини, підбадьорити її або її і підкреслити певний статус. Саме тому наша мета полягає в тому, щоб запропонувати Вам тільки високоякісні ювелірні вироби, за допомогою яких всі Ваші мрії неодмінно збудуться.

пн-нд 10-20
без перерви
Пошук на попапі
Пошук
Watsons
2 поверх
Читати далі
Anabel Arto
2 ПОВЕРХ
Читати далі
Panna
1 поверх
Читати далі
Підпишись і дізнавайся про новини ТРК першим!