Kiyoko

Магазин «Kiyoko» є офіційним імпортером в Україну товарів з Японії і Південної Кореї. Магазин «Kiyoko» (Кійоко) - японське жіноче ім'я в перекладі «Дитя чистоти».

У зв'язку з власним імпортом, ми раді запропонувати увазі жителів Вінниці величезний асортимент товарів від провідних виробників з Японії і Південної Кореї.

Японське виробництво вважається одним з кращих і якісних в світі. Японські виробники застосовують новітнє обладнання, використовуючи при цьому екологічну сировину і натуральні матеріали, має високі вимоги до якісного складу продукції і дуже ефективна в застосуванні. За останній час товари Японської і Корейської продукції в області побутової хімії і косметики все більше і більше стають популярні в світі і Україні. Це пов'язано з тим, що японські товари зарекомендували себе, як продукція незмінно високої якості. Вони безпечні в застосуванні, з досить економічною витратою. Унікальний рослинний світ Японії, дозволяє використовувати у виробництві тільки натуральні, дорогі і високоефективні компоненти, які не подразнюють шкіру рук і обличчя. Ще однією відмінною рисою побутової хімії країни висхідного сонця, є майже повна відсутність сильних і різких запахів.

Корейські товари в свою чергу цінуються на світовому ринку дуже високою якістю. Особливо зараз стають популярні засоби особистої гігієни, косметика. До недавнього часу корейська косметика сприймалася як щось дивовижне, і тому особливо цікаве. Але після того як хіміки почали розшифровувати складу азійської косметики, на зміну цікавості прийшов закономірний захват: корейська косметика виявилася повністю натуральної та багатою цінними екстрактами.

За останні два роки корейська косметика стала шалено популярною серед європейських жінок. Вперше за довгий час азіатські бренди почали цікавити жителів України. В Азії поняття краси і здоров'я нерозривно пов'язані між собою, а це значить, косметика повинна бути не тільки ефективною, але і абсолютно безпечною. Саме тому в корейської косметиці по догляду міститься не менше 90% натуральних речовин, близько 10% з якої - органічні.

А тому, запрошуємо жителів і гостей Вінниці познайомиться з представленим асортиментом в нашому магазині:

- Миючі засоби для дому.
- Чистячі засоби для дому.
- Засоби для прання.
- Засоби особистої гігієни.
- Товари для дітей.
- Косметичні засоби.

Ми постараємося поповнювати і постійно оновлювати асортимент побутової хімії і косметики в нашому магазині.

Будемо вдячні за відгуки про продукцію та обслуговуванні в нашому магазині.

Mon-Sun 10-21
without a break
Пошук на попапі
Search
Оптика Оптимал
1 поверх
Read more
Merci
1 поверх
Read more
Мобік
1 поверх
Read more
Subscribe and be the first to know about TRK news!