First

Магазин пропонує стильний чоловічий одяг від відомого турецького бренду AVVA. 

В асортименті представлені: офісний, повсякденний, святковий одяг, а також аксесуари. 

Чоловіча колекція бренду AVVA відповідає високому рівню якості і дизайну. Одяг від AVVA завжди імпонує активним, амбітним і з вишуканим смаком, чоловікам.

Бренд чоловічого одягу AVVA має десятилітню історію. Це повсякденний одяг для активних, невимушених і елегантних чоловіків. 

Колекції AVVA відрізняється завжди високим рівнем якості і відмінним дизайном. Зручність і практичність одягу досягається завдяки багатоступеневій системі контролю якості, адже фабрики, де відшиваются колекції AVVA, проходять ретельну перевірку.

Бренд AVVA по праву заслужив визнання, одяг цієї марки можна зустріти в країнах Європи, США, Росії та Канади. Компанія спеціалізується на виробництві чоловічих сорочок, брюк, джинсів, піджаків, а також трикотажних виробів, застосовуючи в своєму виробництві новітні технології і розробляючи наймодніший дизайн.

Обсяг виробництва становить в середньому понад один мільйон виробів в рік. Основною особливостю одягу від AVVA є зручність, актуальність в будь-якій ситуації, легкий догляд і тривалий термін служби. Якщо з ранку Вам на роботу, в обід н6а зустріч, ввечері в ресторан, а після на дачу - кращим рішенням може стати одяг від AVVA. Нова колекція з успіхом була представлена у вересні на виставці CPIв Стамбулі.

Одяг компанії "AVVA", користується великим попитом, завдяки своїй якості та стилю. У нашому асортименті різні види чоловічого одягу: світлі і темні, приталені, великих розмірів, шовкові з коротким і довгим рукавом, білі і чорні, модні і стильні сорочки для будь-якого св’ята  і на кожен день, трикотаж, краватки -  все це можна купити у нас. Вся наша продукція різниться за розміром, фасоном і кольором, але її об'єднує стиль і якість. 

Ми раді запропонувати Вам широкий вибір аксесуарів для ділової людини, що відповідають найвищим стандартам якості.

Mo-Su 10-20
without a break
Пошук на попапі
Search
Sharrlin DiSe
2 поверх
Read more
La Divina
1 поверх
Read more
Perfumsbar
1 поверх
Read more
Підпишись і дізнавайся про новини ТРК першим!