Сlub Cavy

«КЛУБ КАВИ» - це команда професіоналів у світі кавової культури. Ми слідуємо світовим тенденціям кавової індустрії, приймаємо активну участь у фестивалях, чемпіонатах, виставках України та Європи, щоб реалізувати світову практику у нас в Україні.
Ми є офіційним представником ТМ «Віденська кава» та прагнемо поширювати культуру кави, нові ідеї, амбітні плани по всій Україні та за її межами.
Професійно у кавовому бізнесі ми з 2012 року, за нашими плечима великий досвід роботи і ми готові поділитись з Вами ефективними методами ведення бізнесу.
Ми займаємось роздрібною та гуртовою торгівлею кави, чаю, сиропів та супутніх товарів. Одним із нових та перспективних напрямів розвитку нашої компанії є обсмажування зеленого кавового зерна.
Для співпраці ми обрали найкращих партнерів: ТМ «Віденська Кава» - один з найбільших виробників кави в Україні, «TOPER» - турецький виробник ростерів, «SANREMO» - італійський виробник кавового обладнання всесвітнього масштабу, ТМ «Щедрик» - виробник високоякісних наповнювачів, сиропів та топінгів.
Ми сповідуємо концепцію стабільної якості за доступною ціною. Наша ціль – це розвиток культури споживання кави на високому рівні. Прагнення до досконалості – наша основна місія. Головне в нашій справі – це розвиток компанії та кожного учасника нашої команди
Для нас кава – це більше ніж просто ароматний напій. Це культура, економіка, мистецтво, цікава наука та пристрасть.
Ви давно мрієте про власний кавовий бізнес? Ми допоможемо втілити вашу мрію в реальність та поділимось стратегіями як зробити бізнес успішним, прибутковим та процвітаючим.
Геніальні ідеї приходять з філіжанкою кави. Давайте зростати разом!
Наші бариста постійно підвищують свою кваліфікацію, систематично відвідуючи професійні курси по баристиці та обсмажуванню кави.

Кава
Зважаючи на співвідношення якості та цінової політики для своїх кав’ярень ми обрали «ESPRESSO DE LUX» від ТМ Віденська кава. «ESPRESSO DE LUX» - суміш Арабіки, вона досить м’яка, має збалансований смак з тонкими нотками шоколаду.
Ізюминкою наших кав’ярень є окреме авторське меню Сity Espresso. Нова лінія кавових напоїв, які поєднують смачну каву та ніжні як хмаринки вершки з різними додатками: печива, цукатів, шоколаду та інших смаколиків. Ці кавові коктейлі дуже популярні серед молоді.

Mo-Su 09-21
without a break
Пошук на попапі
Search
Студія краси Magic touch
2 поверх
Read more
First
2 поверх
Read more
Тарта
1 поверх
Read more
Підпишись і дізнавайся про новини ТРК першим!