VEERDNA

 VEERDNA
 VEERDNA
 VEERDNA
 VEERDNA
 VEERDNA
 VEERDNA
 VEERDNA
 VEERDNA
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
0100 1000 1000 1000 1000 1000 1000
2100 2100 2100 2100 2100 2100 2100
без обіду
Контакти:
  • tel (098) 826-5710 показати телефон
Розміщення:
VEERDNA
Магазин вишиванок VEERDNA допоможе Вам зробити правильний вибір серед вишиванок для чоловіків, жінок, дітей. Головне, Ви отримуєте дійсно якісну річ за доступною ціною! У нас Ви можете придбати вишиванки на будь-який смак! Якісні, красиві, оригінальні вишиванки недорого, які задовольнять смак найвибагливішого покупця.
 
ПРО вишиванки
 
Вишиванка - класичний вид українського народного мистецтва, що розкриває величезне багатство творчого потенціалу і натхнення народу. Вишита сорочка - символ чистоти, любові, відданості, одвічний оберіг українського народу. Вишита сорочка - ексклюзивний символ духовності, рідної землі, рідної домівки, тепла ніжних маминих рук. Працюючи цілий день над вишитим виробом, людина наділяв його величезною позитивною енергетикою, цілющою силою, вкладав у вишиванку частину своєї душі ...
 
ВИШИВКА
 
Скарб художніх, емоційних проектів і рішень української народної вишивки обумовлюється тим, що вона яскраво представлена ​​в самих різних варіантах - як прикраса для одягу, так і для тканин побутового, інтер'єрного та обрядового значення. Раніше вишивкою займалися в кожній селянській хаті, а також майже в кожній родині міщан, тому що потреба прикрашати одяг була у всіх людей. Також у багатьох піснях, в основному веселих, співається про вишиванки. Зараз вишиті сорочки є не в кожному будинку, але зростає тенденція до відновлення любові до народного мистецтва і народних традицій, тому кількість людей, які носять вишитий одяг, збільшується. Маючи вдома вишитий одяг, ми отримуємо енергію наших предків, пишаємося минулим і сміливо дивимося в майбутнє.
 
КОМПОЗИЦІЯ ВИШИВАНКИ
 
Вишиті сорочки кожного захоплюють своєю ідеальною композицією, колірним рішенням. Не важливо, вишита чи сорочка різнокольоровими нитками, або ж білими - виглядає вона неповторно. Важливо також знати те, що додаючи всього кілька швів, змінюючи нахил ліній, ми створюємо річ, якої вже немає ні у кого.
Найчастіше для створення вишитої сорочки використовують чорні або червоні нитки. Майстри в своїх шедеврах відображають тягу людини до краси, неповторності, зв'язок з природою, силу вічності. У вишиванці втілено чудеса народних фантазій, казок, вигадок - зображення землі, природи, сонця з використанням геометризовані методу. Вишиванка - постійне джерело розвитку сучасного мистецтва, народного і професійного. Її життєвий цикл вбирає всі зміни і події мистецького та суспільного прогресу. У кожній вишитій сорочці ховається таємниця, магія, енергія, яку можливо відчути тільки одягнувши сорочку і відчувши її приємне дотик до тіла. Для виготовлення вишитих виробів використовують переважно натуральні якісні тканини і найпозитивніші помисли. Тому ощасливте себе, своїх близьких і друзів прекрасним подарунком - вишитої сорочкою.
 VEERDNA

Новини від VEERDNA дивитись всі

Незабаром відкриття магазину VEERDNA!

Запрошуємо Вас на відкриття магазину української вишивки VEERDNA!

дивитись Детально

Відгуки

Алиса
Алиса
Купили в магазине национальной одежды Вердна вышиванки всей семье) Теперь на День Независимости мы самые модные)