TUI

TUI
TUI
TUI
TUI
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000
2100 2100 2100 2100 2100 2100 2100
без обіду
Контакти:
  • tel (067) 430-6664 показати телефон
  • planeta www показати сайт
  • https://www.facebook.com/TUIUkraine www показати
  • https://www.instagram.com/tuiukraine.official/ www показати
Розміщення:
TUI

Продаж туристичних продуктів, страховки, авіаквитків.

Одна з провідних туристичних компаній України, що включає туроператора і мережу турагентств. Компанія є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group.

TUI Group (www.tuigroup.com) - найбільша в світі група компаній в сфері туризму з 40-річним досвідом. TUI Group обслуговує більше 30 млн клієнтів в рік і пропонує відпочинок в 180 країнах світу. TUI є однією з найприбутковіших туристичних компаній в світі. До групи TUI входять туроператори, мережі турагентств, більше 300 готелів, 14 круїзних лайнерів, 6 авіакомпаній з найбільшим чартерним флотом в Європі - понад 130 літаків і ін. Тільки в Європі TUI має понад 3 000 офісів продажів. У концерн входять відомі ланцюжка готелів RIU, Club Magic Life, Suntopia, Iberotel, Robinson Club, Sol Y Mar Club, Coral Sea, Jaz Resort і багато інших.

TUI Group - неодноразовий лауреат престижної міжнародної премії World Travel Awards. Кількість працівників компанії - понад 76 000 чоловік в 130 країнах.

Надійний партнер по страхуванню TUI на постійній основі співпрацює зі страховою компанією ERV. Клієнти забезпечуються всіма видами туристичного страхування: медичною страховкою на час туру і до виїзду. Завдяки довгостроковим відносинам двох компаній і налагодженій системі клієнти отримують гарантії, що всі можливі проблеми будуть ефективно і оперативно вирішені.

Тільки перевірені партнери: Відбираючи готелі, співробітники TUI особисто перевіряють якість сервісу, що надається і рівень безпеки. Компанія TUI, співпрацюючи тільки з надійними перевіреними партнерами-авіакомпаніями, гарантує своїм клієнтам високу ступінь безпеки, комфорту та чіткості виконання польотів.

Ексклюзивні продукти: TUI фокусуэться на наданні клієнтам унікальних диференційованих продуктів, яких немає у інших туроператорів. У їх числі - ексклюзивні готелі, які раніше були доступні тільки західноєвропейським туристам, концепції відпочинку, такі як TUI Fun & Sun, Club Magic Life, Suneo Цлуб, Сімейні клуби TUI Тукан, що працюють на багатьох курортах, а також унікальна програма лояльності TUI Friends .

TUI

Відгуки

Василий
Василий
Услугами оператора Туи мы пользуемся с 2010 года, и ни разу не пожалели об этом!