Шик Шила

Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Шик Шила
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000
2100 2100 2100 2100 2100 2100 2100
без обіду
Контакти:
  • tel (067) 776-1514 показати телефон
Розміщення:
Шик Шила

Одяг для жінки  один з улюблених способів самовираження, можливість створити будь-який образ і підкреслити власну індивідуальність. І для цього зовсім не потрібен ексклюзивний одяг люксових марок, адже неповторний образ складається з поєднання багатьох деталей. 

Стильний і недорогий одяг, доповнений добре підібраними аксесуарами, виглядає не менш виразно і надає жінкам набагато більше можливостей регулярно створювати нові модні луки. А в модному одязі жінка завжди відчуває себе більш впевнено і комфортно.

 Який одяг  можна купити в  Шик Шила?

Недорогий   в магазині представлений модний одяг від виробника - торгової марки Шик Шила. Завдяки прямим поставкам зі складу фабрики для покупців  доступний жіночий одяг за низькими цінами, без націнок посередників, логістичних та маркетингових витрат. 

Оригінальний  всі моделі розроблені власними дизайнерами бренду і представлені в обмежених серіях. Модельєри враховують модні тенденції та відгуки покупців, переосмислюють їх і створюють предмети одягу самобутнього дизайну і впізнаваного стилю.

Актуальний — щомісяця асортимент магазину поповнюється новою колекцією ТМ Шик Шила, надаючи жінкам відмінну можливість купити жіночий одяг модних фасонів і кольорів. Кожна нова молодіжна колекція бренду включає свіжі тренди, що дозволяє замовницям регулярно оновлювати сезонний гардероб.

Різноманітний  магазин жіночого одягу Шик Шила представляє більше 700 моделей модного жіночого одягу: спортивного, святкового, ділового та  повсякденного.

Шик Шила

Відгуки

Альона
Альона
Періодично відвідую магазин Шик Шила і завжди знаходжу в ньому щось для себе) Я ж шопоголік)))))