MONET

MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000
2100 2100 2100 2100 2100 2100 2100
без обіду
Контакти:
  • tel (096) 529-4575 показати телефон
Розміщення:
2 поверх
MONET

Концепт магазину «Monet» - надання елегантною і якісного жіночого одягу українських брендів ТМ «Lesya», TM «Dolcedonna» і ТМ «Rica Mare». Головним є те, що наша цінова політика прийнятна для українського покупця за рахунок того, що одяг виробляється на території України, при цьому використовуються якісні тканини і фурнітура.

Переваги брендів ТМ «Lesya», TM «Dolcedonna» і ТМ «Rica Mare» в тому, що вони йдуть в ногу з модною індустрією і позиціонують політику компаній аналогічно відомим західним світовим брендам. При виробництві одягу, використовують високоякісні тканини, як і багато європейських бренди, а так само ручний пошив, про що з гордістю ми можемо заявити. Підтвердженням високої якості одягу, є многоліття попиту вітчизняних брендів за кордоном.

У колекціях представлених магазином «Monet» завжди присутня єдина концепція, все гармонійно пов'язано стилістикою тканин, модними "вузлами", підтримано оригінальною фурнітурою. Це розкішні, продумані і зручні колекції для тих, хто живе в сучасному світі. Поєднання натурального льону, бавовни, шовкового шифону та мережива створюють витончені і романтичні образи, що залишаються в рамках класицизму.

У магазині «Monet» представлені стилі від спорту до класики, що дозволяє підібрати індивідуальний образ, в якому жінка відчуває себе комфортно, впевнено і неповторно.

MONET

Новини від MONET дивитись всі

Додайте яскравих відтінків у свій гардероб

Зустрічайте нову весняно-літню колекцію у магазині MONET  Завітайте до нас на шопінг

дивитись Детально

Відгуки

Карина
Карина
Люблю магазин одежды Монет. Здесь всегда качественная недорогая одежда.