MONET

MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
MONET
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000
2100 2100 2100 2100 2100 2100 2100
без обіду
Контакти:
  • tel (096) 529-4575 показати телефон
  • https://facebook.com/Monet-1894648997524055/ www показати
  • https://www.instagram.com/monet_vinn www показати
Розміщення:
2 поверх
MONET

Концепт магазину «Monet» - надання елегантною і якісного жіночого одягу українських брендів ТМ «Lesya», TM «Dolcedonna» і ТМ «Rica Mare». Головним є те, що наша цінова політика прийнятна для українського покупця за рахунок того, що одяг виробляється на території України, при цьому використовуються якісні тканини і фурнітура.

Переваги брендів ТМ «Lesya», TM «Dolcedonna» і ТМ «Rica Mare» в тому, що вони йдуть в ногу з модною індустрією і позиціонують політику компаній аналогічно відомим західним світовим брендам. При виробництві одягу, використовують високоякісні тканини, як і багато європейських бренди, а так само ручний пошив, про що з гордістю ми можемо заявити. Підтвердженням високої якості одягу, є многоліття попиту вітчизняних брендів за кордоном.

У колекціях представлених магазином «Monet» завжди присутня єдина концепція, все гармонійно пов'язано стилістикою тканин, модними "вузлами", підтримано оригінальною фурнітурою. Це розкішні, продумані і зручні колекції для тих, хто живе в сучасному світі. Поєднання натурального льону, бавовни, шовкового шифону та мережива створюють витончені і романтичні образи, що залишаються в рамках класицизму.

У магазині «Monet» представлені стилі від спорту до класики, що дозволяє підібрати індивідуальний образ, в якому жінка відчуває себе комфортно, впевнено і неповторно.

MONET

Новини від MONET дивитись всі

Додайте яскравих відтінків у свій гардероб

Зустрічайте нову весняно-літню колекцію у магазині MONET  Завітайте до нас на шопінг

дивитись Детально

Відгуки

Світлана
Світлана
Дякую за неповторні образи магазину одягу "Monet",які підкреслюють мою творчу особистість на зустрічах та концертах!
Карина
Карина
Люблю магазин одежды Монет. Здесь всегда качественная недорогая одежда.