Master time

Master time
Master time
Master time
Master time
Графік роботи:
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1000 1000 1000 1000 1000 1000 1000
2100 2100 2100 2100 2100 2100 2100
без обіду
Контакти:
  • tel (067) 236-1615 показати телефон
  • planeta www показати сайт
Розміщення:
2 поверх
Master time

Компанія МайстерТайм починала свою діяльність на ринку міста Вінниці як сервісний центр з ремонту годинників. Зараз у нашій мережі вісім відділень,  де Ви можете придбати новий годинник чи відремонтувати старий.

Наші відділи розташовані майже у всіх торговельних центрах міста Вінниці. Сервісне обслуговування і ремонт годинників є пріоритетним напрямком нашої діяльності. Ми маємо найбільшу матеріально-технічну базу для проведення найскладніших ремонтів годинників різних марок. Наше обладнання дає змогу провести діагностику ходу механізму годинника, а спеціальний пристрій дає можливість перевірити корпус на водонепроникність і вказати місце, де вода потрапляє в годинник. Кваліфікація персоналу дозволяє нам провести ремонт та сервісне обслужування елітних швейцарських годинників зі складними механізмами, яких у Вінниці стає дедалі більше. Високі стандарти нашої роботи, надійність та якість запчастин, які ми застосовуємо завоювали нам бездоганну репутацію серед клієнтів нашого міста. Наші філіали пропонують величезний асортимент ремінців на заміну старому у Вашому годиннику. Також є можливість замовлення оригінального ремінця під конкретну модель годинника.

Годинники, які продаються у магазинах нашої мережі, є виключно оригінальною продукцією. Виходячи із нашого досвіду у сфері ремонту, ми намагаємося підібрати максимально сбалансований по ціні і якості асортимент годинників. Ми зацікавлені у тому, щоб наші клієнти отримали кращу якість за відповіду ціну. А гнучка система знижок дозволяє придбати виріб за дуже приємною ціною. Якщо необхідного годинника немає на вітрині, ми зможемо привезти його у найкоротший термін, і при цьому ціна на нього буде відчутно нижчою, ніж на аналогічну модель у наявності.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Master time

Відгуки

Николай
Николай
Как то заносил сюда на ремонт свои часы. Сделали все быстро, качественно и не особо дорого.